ADVANTAGE AUSTRIA (AGENCJA DO SPRAW HANDLU ZAGRANICZNEGO AUSTRIACKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ Z SIEDZIBĄ W WIEDNIU – WKÖ) wpisała Kancelarię Radcy Prawnego Philippa Kolańskiego na listę prawników zaufanych (Vertrauensanwälte).

Kancelaria otrzymała status zaufanego prawnika po zakończeniu postępowania weryfikacyjnego, w ramach którego radca prawny Philipp Kolański sporządził szereg opinii prawnych dla firm austriackich z zakresu polskiego prawa gospodarczego w języku niemieckim. ADVANTAGE AUSTRIA to sieć niemal 110 biur w ponad 70 państwach oferujących firmom austriackim i ich partnerom handlowym szeroki zakres usług biznesowych. ADVANTAGE AUSTRIA jest agencją, która promuje umiędzynarodowienie austriackiej gospodarki, jest zaufanym Partnerem we wszelkich kwestiach związanych z zagadnieniami eksportu, importu oraz inwestycjami zagranicznymi austriackich firm na świecie.

Kancelaria jest jedną z pięciu kancelarii wpisanych na listę prawników zaufanych (Vertrauensanwälte) ADVANTAGE AUSTRIA w Krakowie.

r. pr. Philipp Kolański

Kategorie: Aktualności